O hotelu Jurkos

Co u nás najdete

Historické centrum města

Hotel Jurkos leží v historickém centru města Příbrami. Přímo proti hotelu se nachází příbramská obora a hned za ní náměstí T.G.M. a proslulá pražská ulice. Vše co město nabízí je na dosah ruky.

Dopravní dostupnost a parking

Hotel se nachází pár stovek metrů za sjezdem z hlavní přípojné komunikace – ulice Evropské, přímo od Prahy. Přímo vedle hotelu je vlakového i autobusové nádraží a je možné tedy využít prostředky k cestování v těsné blízkosti hotelu. Parkovat můžete mimo areál hotelu na adrese: Československé armády 142. Nebo po předchozí domluvě přímo v areálu hotelu, kde máme omezená místa.

Jedinečný komfort

Komfort, který vám poskytneme nikde jinde v okolí nenajdete. Můžete si vychutnat autentickou kuchyni naší restaurace a klidu v našich pokojích a apartmánech.

Příbeh našeho hotelu

Budova současného hotelu Jurkos už sloužila jako hotel dříve. Kdysi zde stával Hotel města Příbrami, který bohužel postupem času zanikl. Vzhledem k našim bohatým zkušenostem v oblasti stavebnictví jsme se rozhodli postupem času objekt koupit a zrekonstruovat do podoby současné. Stálo nás to mnoho času a úsilí, ale po desítkách měsíců tvrdé práce se 31. 7. 2020 hotel otevřel. V budově hotelu nabízíme 20 komfortních pokojů, 2 apartmány a hotelovou restauraci s venkovní terasou a sisha barem o kapacitě až 140 hostů. Všechny pokoje jsou plně vybaveni s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, trezorem, minibarem a dalšími. Některé pokoje mají i terasu s výhledem.

Spokojenost klientů
Možnost vyžití v okolí
Kvalita služeb

Zaujal Vás hotel Jurkos?

Neváhejte a zajistěte si ještě dnes ubytování za výhodné ceny. Užijte si krásné posezení v hotelové restauraci a zapomeňte na stres všedních dnů. Přijeďte si k nám odpočinout a procestovat třeba nedaleké lesy v Brdech a jejich panenskou přírodu, nebo navštívit jiné kulturní objekty či památky v okolí Příbrami a okolí nedaleké Vltavy.

Booking